Broker nieruchomości

Szanowni Państwo,

Jako rozszerzenie Naszej działalności stworzyliśmy niezależny podmiot zajmujący się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Nasza Firma jest członkiem WAMASPON, czyli Warmińsko – Mazurskiego Stowarzyszenia W Obrocie Nieruchomościami.

Działamy na terenie całego Kraju.

Na bazie wieloletniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej postanowiliśmy rozbudować Naszą ofertę o usługi związane z pośrednictwem w zakupie lub sprzedaży nieruchomości, czyli w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami.

Specjalizujemy się w sprzedaży działek pod budowę domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowych, domów oraz mieszkań. Nasza oferta jest również przeznaczona dla Przedsiębiorców, którzy chcą nabyć działki pod inwestycje, np. Deweloperskie, Usługowe, Wypoczynkowe.

Nasze działania nie są jednorazowe, a wieloetapowe i nasza działalność skoncentrowana jest na wielu płaszczyznach

Jako Pośrednik nieruchomości usprawniamy transakcje pomiędzy kupującym a sprzedającym dom, mieszkanie czy działkę. Zbieramy i udostępniamy informacje o sprzedawanych nieruchomościach. Pomagamy też w przeprowadzeniu formalności.

Na zlecenie Sprzedającego zamieszczamy ogłoszenia na najpopularniejszych portalach internetowych.

Na zlecenie Kupującego przeprowadzamy dokładną analizę nieruchomości jaka jest w Jego kręgu zainteresowania. Nasze działania nie ograniczają się tylko do analizy, ale również służymy doradztwem, negocjujemy też cenę zakupu nieruchomości.

Współpracujemy również z wieloma Firmami zajmującymi się budową – „od fundamentu aż po dach”, uzbrajaniem terenu (woda, kanalizacja, prąd, gaz, odwodnienie) na życzenie Klienta, oraz usługami remontowymi.

Nasza wiedza, doświadczenie i jakość to pewność właściwego wyboru.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Marcin Szlitkus
Właściciel
Prospero-Invest Broker